Saako eeveen pokemon diamondis?

Saakohan eeveetä pokemon diamondissa jostain? kun en oo netistä löytäny tietoi
3278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä saa. Bebe antaa Eeveen sinulle Hearthome Cityssa sen jälkeen, kun olet saanut National Dexin.

Voit löytää sen myös Trophy Gardenista 16-18 levelisenä.

Äänestä
  • kiitosta vaan. mistähän mahtaa saada national dexin?

    Äänestä

  • someone-111 kirjoitti:

    kiitosta vaan. mistähän mahtaa saada national dexin?

    saat sen professori rowanilta laboratooriossa.Kun olet nähnyt kaikkisinnohin pokemonit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


someone-111 kirjoitti:

Saakohan eeveetä pokemon diamondissa jostain? kun en oo netistä löytäny tietoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu