Suositelkaa jotain hyvää peliä....

Jotain netti/playstation roolipeliä.
3203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos rpg:tä hakee niin siihen on yksi vastaus: Final Fantasy.

Äänestä

Hyviä vaihtoehtoja:
Kingdom hearts (Enssimmäinen)
The Simpsons videogame
The sims2
The sims2 lemmikkielämää
Ja
Rathcet and clank3
HUOM!:Tämä ei ole mainostamista, vain mitkä-on-teiän-mielestä-hyviä-pelejä-kysymykseen vastaamista.

Äänestä
  • ...Ja nettipeleissä pidän:
    www.ageofpirates.fi
    www.topkani.fi
    www.dragonfable.com
    www.aapeli.com
    www.habbo.fi
    www.battleon.com
    www.runescape.com
    ja
    www.arcade.fi
    HUOM!: Tämä ei ole edelleenkään mainosta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Jotain netti/playstation roolipeliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu