25 Euron Signup Bonus

1.1.2008

Rekisteröidy ja aloita pelaaminen ilmaisella 25 Euron bonuksella. Ei tartte tallettaa latin latia. Real money pelit starttaa 1.1.2008 uudella cyberartsin softalla :)

http://fxjiikoo.t6poker.com

5

498

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TRK

      Mainosta tarkemmin!
      nyt viestistäsi saa kuvitelman että saa
      25 dollaria vapaata pelirahaa.

      tosiasiassa sitä 25 dollaria ei voi käyttää kuin step-turnauksiin osallistumisiin.

      kaikki voitot tasoilla 1-6 maksetaan stepturnaus pisteillä siis ei rahalla, vasta jos pääsee tasolle 7 voi voittaa rahaa.

      HUOMIOIKAA TÄMÄ!

      • aivan kauhiast

        Luulempa että valveutunut pelaaja löytää kyseisen tiedon itsekkin, kuten kaiken muunkin tarpeellisen informaation t6:sen sivuilta. Vai oletko sitä mieltä että kaikki pitäisi tänne kirjoittaa...? :)

        Ei ole aihetta salailuun, eli tarkoituksella en sitä jättänyt mainitsemasta. Ja sitä paitsi oikeata rahaa se on joka tapauksessa, katsoo sitä miten päin haluaa. Ei ne step-turneetkaan mitään hassumpia ole, vai mitä?


    • muuta

      Nettielokuvat ja downloadsmusiikki - välipäivä-ale!










      --------------------------------------------------------------------------------

      HUOM! Älä vastaa tähän viestiin. Mahdolliset kysymykset, tai mikäli haluat lopettaa uutiskirjeen tilaamisen, voi lähettää sähköpostiosoitteeseen [email protected].

    • jooopajoo
      • kuules

        nähtäväksi. Hyvää uutta vuotta t6:sen parissa :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      27
      3827
    2. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      542
      2782
    3. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      54
      2313
    4. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      217
      2292
    5. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1839
    6. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      219
      1560
    7. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      56
      1541
    8. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      97
      1419
    9. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      63
      1294
    10. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1224
    Aihe