Perintö meni ja isoäiti häpeää Parisia

mutta....

mitäs törttöilee

6

773

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miljoonia

      isoisänsä miljardiperinnöstä.97 % menee hyväntekeväisyyssäätiölle

      • money maker

        Riittääköhän 20milj.dollaria pitämään kulissia yllä Manhattanilla. Enpä usko!!
        Täytyy sitä valuuttaa olla niin paljon ettei ole pelkoa sen loppumisesta.


    • vuosia sitten

      oli tv-ohjelma Hiltonien suvusta jo vuosia sitten, jossa sanottiin, että Hiltoneilla on tapana, että kaikki hankkivat omat miljoonansa itse eikä perintöä palhon saa kukaan... revitään vain otsikoita uudelleen ja uudelleen samasta asiasta

    • Just-jooo

      Parisin isoisä saa tehdä omaisuudelleen mitä vain, ja ensikädessähän sen antaminen hyväntekeväisyyssäätiölle on pois Parisin isältä ja tämän sisaruksista (joita on yhteensä kahdeksan).

      Paris isää tuskin haittaa, koska hänen oma kiinteistöbisneksillä ansaittu omaisuutensa on yli 300 miljonaa dollaria, ja isänsähän Paris joskus perii. Parisille "plussaa", että siaruksia on vain neljä.

      Ja Parisin omat tulot ovat olleet koko 2000-luvun useita miljoonia joka vuosia ja kasvaneet koko ajan, joten kyllä Paris elää aika mukavasti..

      • Heiress

        Ja vaikka olisi mennytkin, Parishan on itse oman miljoonaelantonsa tienannut tähän asti eri bisneksillä. Kuka väittää etteivät julkkikset myisi hyvin?


      • pornotähden
        Heiress kirjoitti:

        Ja vaikka olisi mennytkin, Parishan on itse oman miljoonaelantonsa tienannut tähän asti eri bisneksillä. Kuka väittää etteivät julkkikset myisi hyvin?

        ammatti on ihan hyvä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      53
      1605
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      174
      1346
    3. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      10
      1295
    4. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      76
      1264
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      284
      1202
    6. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      16
      1126
    7. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      96
      918
    8. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      33
      913
    9. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      56
      905
    10. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      347
      815
    Aihe