lähdössä egyptiin sillon??
lähtö 15.1
onko ketään
71097
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ollaan lähdössä 15.1. Hurghadaan, 4 hengen porukka. Hotelli Triton Empire. Muita?
Eikö teillä muuta tekemistä löydy Egyptissä??
Suomalaisiako sinne asti pitää lähteä tapaamaan ja tutustumaan?
Onhan Egyptissä muutakin....
lupaa ainakin ensi viikolle jopa 16 asteen päivälämpötiloja, toivottavasti lämpötila nousee ensi viikon lopulla, muuten saatte viettää lomanne melko koleissa oloissa :/
16 astetta? Taidat siis olla kateellinen. Näytti kyllä äsken 22 koko viikon... ollaan lähdössä juu 15.01 Sharmiin
kuulemma joku oli ollut viime vuonna 15.1 ja oli ollu tosi lämmintä. nyt vaan peukut pystyyn ja villasukat varmuuden vuoksi mukaan.
Hei, myös lähdössä 15.1. ja toivotaan parasta, pelätään pahinta. Jos on kylmä niin sitten vaatetta päälle (iltaisin joutuu kuitenkin laittamaan pitkähihaista ja -lahkeista), ja muuten bikinit ja aurinkovoiteet mukaan. Kyllä siellä aurinko varmemmin paistaa kuin Kanarialla, kun Egyptissähän ei sada juuri koskaan. Hyvää matkaa kaikille, koneessa nähdään!
myös meitä 15.1. lähdössä 5 hengen porukka. muksut ainakin oottaa sitä et pääsee veteen pulikoimaan.eli lämpöä on tilattu siksi viikoksi:)
mennään makadiin.