pikku gallub

en tiedä sopiiko aihe tänne,mut kysyn kuitenkin miten te salolaiset harrastatte seksiä?saatteko tarpeeksi ym...ite haluaisin joka päivä,mut miestä ei huvita ku n2krt viikossa
31073
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No toki mä voin sut hoidella jos ukko ei tarpeeksi anna. Mihin ja missä?

Äänestä

kyllä tulla hoitelee mut jos haluat!!!!mul on kyl kaks salarakastajaa,mut ainahan tunnelma tiivistyy mitä enempi mukana!!!vai ootko sellanen joka suorittaa homman pimeessä peiton alla pikasesti???

Äänestä
  • Ni katotaan kelpaatko mulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


himohiiri kirjoitti:

en tiedä sopiiko aihe tänne,mut kysyn kuitenkin miten te salolaiset harrastatte seksiä?saatteko tarpeeksi ym...ite haluaisin joka päivä,mut miestä ei huvita ku n2krt viikossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu