Synnytys

Mulle iski kamala räkätauti päälle ja laskettu aika on ihan näinä päivinä. Mietin että miten jaksan synnyttää kun olo on niin voimaton... Onko kenelläkään kokemusta? Toivottavasti olo alkaa pian helpottaa, haluaisin kuitenkin synnyttää alakautta.
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sectiota flunssan takia tehdäkkään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flunssaisena? kirjoitti:

Mulle iski kamala räkätauti päälle ja laskettu aika on ihan näinä päivinä. Mietin että miten jaksan synnyttää kun olo on niin voimaton... Onko kenelläkään kokemusta? Toivottavasti olo alkaa pian helpottaa, haluaisin kuitenkin synnyttää alakautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu