Riittääkö Samuissa aktiviteettia nuorelle pariskunnalle kahdeksi viikoksi? Iltaelämän ja shoppailun lisäksi kiinnostaisi kovasti luonto, eläimet, yleiset nähtävyydet, sukeltelu jne. Kaikenlaiset kokemukset ja mielipiteet tervetulleita!
Aktiviteetit
ensikertalaiset
2
874
Vastaukset
- G1N
Tästä linkistä aika paljon selviää, mitä kaikkea Samui tarjoaa http://samui.sawadee.com/
- itse kolme viikkoa samuilla...
kyllä riittää vallan mainiosti... Suosittelen erityisesti canopy adventurea.... huimaa menoa sademetsän latvustoissa valjailla kiitäen. :)
Tietysti myös retket lähisaarille ovat varmasti mukavia...sukeltamaan taolle, kanootilla meripuistossa ym. ym...!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2235052- 1912715
- 671582
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss521490Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91302Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1011283- 1321247
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1571191Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1091184- 831170