Ei oo

karvoihin kahtominen,
ajo ratkassee!!
sannoo raumalainen
5302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

luonnikkaasti ettei siitä pohjalaiset mittään selvää sais.nm.kokemusta omaava.

Äänestä
  • tätä raumalaista.
    repolaisen riesa täällä hoopoveellä..

    Äänestä

ajo. haukkuuku paremmin ku oma akka..?

Äänestä
  • vieressä yötä päivaa ja aamusta iltaab..!! Tä.? Vai mitä se teki..? Niinku aamusta iltaa.!!? Hä.?

    Äänestä

  • rakyttää kirjoitti:

    vieressä yötä päivaa ja aamusta iltaab..!! Tä.? Vai mitä se teki..? Niinku aamusta iltaa.!!? Hä.?

    bulldoggeja koko kylä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koerraa kirjoitti:

karvoihin kahtominen,
ajo ratkassee!!
sannoo raumalainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu