Mitäs essoja nykyjään on markkinoilla ja onkohan niiden laatu parantunut vuosien saatossa. Tuli ostettua aikoinaan aika paljon myös paskaa ja vähän sillä tyylillä, että jos on paskoja niin sit pitää syödä vaan enemmän. Älytöntä tyhmyyttä ja epäkaupallisuutta! Itse olen lopettanut käytön jo useampi vuosi sitten. Hyviä muistoja tulee mieleen esim kruunuista, jumping man:stä, perhosista. :D
Älkää hyvät ihmiset vetäkö piriä.
Älkää hyvät ihmiset vetäkö piriä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikö kukaan teistä uunoista vedä oikeesti mitään kamaa vaikka kirjoittelette tänne. Niitä essojen nimiä ja heti.
Tällä hetkellä ei tekisi mieli käyttää mitään muuta huumetta kuin kannabista, eikä sitäkään muuta kuin homegrow'n kukkaa. Essoja voin kokeilla kerran-pari sitten 80 vuotiaana jos elän niin pitkään.
Älkää käyttäkö vahvoja huumeita. Ne koukuttavat. Ja jos käytette mietoja huumeita; muistakaa kohtuus kaikessa.
Totta turiset. Ilman niitä kokemuksia selviää aivan mainiosti.
Ei ole olemassa "kovia" tai "mietoja" aineita, on vain fiksuja tai tyhmiä käyttäjiä.
Pinkit sydämet on ainakin hyviä, turun suunnalla.
Mutta kyl piriä mieluummin vetää, E menee nopeesti ohi ja vaatii juuri oikeat olosuhteet että on hauskaa, pirin kanssa on helpompaa&kestää mukavan pitkään.
hmmm..mitähän niitä nyt onkaan pyörinyt? paljonhan niitä on mutta itse olen ollut tekemisissä ainakin sydänten, mersujen, ristien, bulldogien sekä eurojen kanssa..