nikitön

nikilliseltä

Kuinka monta kertaa olet joutunut poistamaan viestisi?

7

594

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nikitön..

      pelaa keskuskomitea. Et älä ole huolissasi demokratiasta!

    • vietit kyllä

      katoavat bittien taivaaseen niin, että kahdeksasta lähetetystä keskimäärin 6-7 katoaa. Syynä tämä ylikuormitettu palvelin keski-Ruotsissa. Norjalaisten omistama ja sama sapluuna pitäisi toimia ympäri Euroopan. Eli samalla vehkeellä Albania 24, Norsk 24, Sverige 24 jne. Ei toimi. Osaaminen ja rahat lopussa Enirolta!

    • namisuku

      ...kyllä myöntää että muutamat kerrat=(

      Syynä "liika rautalanganVääntö", jonka (useakin) voi kokea (iso harmi) liian sekstiseltä=/

    • Olen poistanut kirjoitukseni vain yhden kerran. Se oli siksi kun olin kirjoittanut eriuskoisten profetan nimen kirjoituksessani eräässä mielipiteessäni eräästä urheilulijista. En tiedä jos se on joidenkin uskontokuntien mielestä herjaa, ja siksi poistin. Ei nimittäin kiinnosta alkaa riitelemään ainakaan uskonnosta kenenkään kanssa.

      No, muuten olen saanut mukavia komentteja ja on hauskaa kirjoitella täällä. Kukaan ei ole minun mieltäni pahoittanut ja toivottavasti en minäkään pahoita kenenkään mieltä.

    • HTZA

      ei, ainakaan toistaiseksi, ole antanut aihetta poistamiseen. Ja vaikka joskus tulisi tilanne eteen, en kyllä varmaan osaisikaan.

    • mikx

      en ole joutunut poistamaan,
      mutta poistan, en halua että kaikki näkyy
      joku tarkka lukee kaikkia ja pian tietää jopa henkilöllisyydenkin,.


      Pidän todella vanhaa nikiä enkä,
      halua vaihtaa nikiä kuten muuttomat.

    • Kaivanto

      toistaiseksi joutunut. Miksi olisinkaan? Kun kerran esiinnyn omalla nikilläni, rohkenen pysyä sanojeni takana.

      Olen samaa mieltä siitä, ettei täällä tarkoituksellisesti pitäisi pahoittaa kenenkään mieltä, en toivoisi omaanikaan pahoitettavan. Eräällä toisella sivustolla ja toisella nimimerkillä esiintyessäni alkoi tulla toivomuksia kuolemastani ja siitä mieleni pahoitin niin, että poistuin sieltä vähin äänin. Vieläkään en ymmärrä, miksi niin kävi; olinkin jo unohtanut koko asian, enkä sillä tämän enempää mieltäni vaivaa.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      107
      1173
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      62
      1153
    3. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      146
      866
    4. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      64
      863
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      68
      757
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      108
      667
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      97
      633
    8. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      54
      608
    9. 78
      571
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      538
    Aihe