Turun naisvoimistelijat?

Oletko käynyt jumpalla heillä?

Millaset oli jumppatilat?

Kannattaako maksaa yli 100e vuoden jumpista?

Positiivista/negatiivista, kerro!
4422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mihin vois mennä katselee kun nuo naiset jumppaa ? on niin ihanan näköistä ! en ole pervo !

Äänestä

On hieo sali nyt, mutta liian hono ilmanvaihto, aivan liian kuumaa. Olen monena vuonna ostamut vuosikortin, mutta en enää.

Äänestä
  • kirjoituskurssiin, suomenkielen opintoihin tms.
    Kannattaa pidemmän päälle enemmän.

    Äänestä

Tosi hyvät ohjaajat,monipuolistaliikuntaa,sopivasti välineitä.
Hinta laatusuhde kohdallaan,ei kiskuri hintoja niinkuin muissa
paikoissa joihin olen tutustunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahdunkohan mukaan? kirjoitti:

Oletko käynyt jumpalla heillä?

Millaset oli jumppatilat?

Kannattaako maksaa yli 100e vuoden jumpista?

Positiivista/negatiivista, kerro!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu