Topfieldissä onnistunut

Onnistuin hyvin kovalevyn vaihtamisessa täältä saamieni neuvojen ansiosta. Vaihdoin tuollaisen levyn sinne:

wd caviar se 320gb 3.5" pata 7200rpm 8mb

Maksoi 79 € (CompuSat liikkeessä vaasassa)
1461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköstäs Toppyyn käy Ata levyt ei Pata? Toki Pata käy adabterilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihto' kirjoitti:

Onnistuin hyvin kovalevyn vaihtamisessa täältä saamieni neuvojen ansiosta. Vaihdoin tuollaisen levyn sinne:

wd caviar se 320gb 3.5" pata 7200rpm 8mb

Maksoi 79 € (CompuSat liikkeessä vaasassa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu