Täysi sota päällä. Ei tässä ole enää mitään järkeä. Tule mukaan vastustamaan rakettiterroria. http://www.adressit.com/ilotulitteet-pois-kaupoista
Vastaukset 11
- aaaaaahaa
BUUUUUMMMMMMM :)
JIIIHAAAAA!- Jokos loppui?
Koko päivän oot täällä uhonnut ja nyt jo on raketit loppu. Mahtoikohan sulla olla niitä ollenkaan? Ei tainnut sossun täti antaa äidilles rahaa?
- Järjetöntä touhua
TYÖNTEKO KIELLETTÄVÄ! ! ! ½
- rakettikeiu..
kuulehan aktivisti EN ALLEKIRJOITA KIRJOITA SINUN ADRESSEIHIN ILOTULITUS JATKUKOON!!!
- jerkkusetä
Mikähän huumorintajuton erakko sinäkin (ja kaikki muut adressin kirjoittaneet) mahdat olla? Uuteen vuoteen kuuluvat raketit, mitä niistä nyt valittamaan kun yhden päivän niitä vain paukutellaan?
- päivän?
Meillä päin ryskytys alkoi torstai-iltana ja sitä jatkui tähän aamuun puoli seitsemään saakka. Tässäkin lähiössä asuu paljon vuorotyössä käyviä ihmisiä ja herkkäunisia vanhuksia, sekä lapsiperheitä joiden vauvat heräsivät parkumaan, kun yöllä nurkalla yllättäen jysähti. Nämä terroristit roikuuttivat monena yönä myös 2-5 välillä. Ei tämä ole enää mitään leikin tekoa. Ainakin täällä päin kyseessä oli selvästi suunniteltu häirintä.
- kun..
itsellä on tylsä elämä niin pitää kieltää se toisiltakin..
- Wilson
Taitaa itseasiassa teillä olla kovin tylsä elämä, jos muutama pamahdus ja valopiste taivaalla ovat päivän kohokohta. Minä en sellaista tarvitse, elämässä on tuhansia hauskempia asioita.
Teidän kannattaa ensi vuonna hommata videokamera ja nauhoittaa ilotulitusta. Voitte sitten katsoa samaa vuoden jokainen päivä, niin teilläkin on jatkuvasti hauskaa. - teille idiootit
Wilson kirjoitti:
Taitaa itseasiassa teillä olla kovin tylsä elämä, jos muutama pamahdus ja valopiste taivaalla ovat päivän kohokohta. Minä en sellaista tarvitse, elämässä on tuhansia hauskempia asioita.
Teidän kannattaa ensi vuonna hommata videokamera ja nauhoittaa ilotulitusta. Voitte sitten katsoa samaa vuoden jokainen päivä, niin teilläkin on jatkuvasti hauskaa.Kannattaa videoida talteen siinäkin mielessä, että ensi vuosi saattaa olla viimeinen terroristivuotenne. Se homma loppuu, siitä olen varma.
- -paukuttelia,
teille idiootit kirjoitti:
Kannattaa videoida talteen siinäkin mielessä, että ensi vuosi saattaa olla viimeinen terroristivuotenne. Se homma loppuu, siitä olen varma.
miksi kiusaatte kunnon ihmisiä ei taida aktivisteilla olla rahaa ostaa raketteja kannattaa kokeilla joskus ostaa niin näkisitte kuinka hauskaa se paukutteleminen on
- datsun9283
hahahahahahahahaha toivottavasti sulla oli huono uus vuosi en aijo lopettaa paukuttelua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l289986Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni57789- 62688
- 67681
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et39648- 56611
- 42541
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona33536- 48487
- 40485