Kylppäriremontti puustellilta kuopio/iisalmi

kenellä olisi kokemuksia Kuopion/Iisalmen Puustellin kylppäriremonteista? Kuullut palautetta monenlaista mut kokemuksia hakisin?Missä ja mikä mennyt pieleen jos on mennyt jokin mönkään?
21063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla on puustellista vain huonoja kokemuksia, Työ tehtiin hirveällä kiireellä, ja jälki oli srn näköistä.

Äänestä

Minulla on aivan toisenlainen kokemus. Remontti valmistui minuutilleen. Työn jälki oli hyvää ja palvelu moitteetonta. Koko ajan sain tietoa toimitusten aikatauluista jne... Nyt meillä alkaa isompi remontti ja sen tekee myös Iisalmen puustelli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia miten mennyt? kirjoitti:

kenellä olisi kokemuksia Kuopion/Iisalmen Puustellin kylppäriremonteista? Kuullut palautetta monenlaista mut kokemuksia hakisin?Missä ja mikä mennyt pieleen jos on mennyt jokin mönkään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu