Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

FantasiaKysely

Kysyn fantasioita. Nyt saa kertoa!
Mä haluisin esim. olla mökillä, minne tulee kymmeniä miehiä. Ja olisin heille vaan halpa ja pantava. Ois ihanan likaista olla vaan halvasti kohdeltu. Mieluiten just businessmiesten leluna, jotka ajaa sinne mersuilla pitämään kokousta ja minä olisin viihdykettä. Uihh..
122745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Minä haluaisin olla vanhempien naisten piiritettynä ja kaikki hyväilisivät minua ja koskettelisivat kyrpääni vuorotellen jne.
Japanilaisen naisen kanssa olisi kans ihanaa rakastella.

Äänestä

totta, sun fantasiastasi?? Laita osoite, niin homma hoituu:)

Äänestä
  • Jotkut fantasiat ovat niin mukavia, ettei niitten fantastisuutta auta rikkoa toteuttamalla. Toisten fantasioiden tietää olevan järkyttäviä toteutettuna. Kuten nyt paljonpuhutut raiskausfantasiat.

    Mun fantasia...

    Saada kahta naista yhtä aikaa. Ja niin että ne tytöt vielä pitäisivät toisiaankin hyvänä. Ja se että vielä olisin panomiesten ja sänkyseuran kunkku, ja jaksaisin moisessa kyydissä kauan ja hartaasti.

    Tää on kai sellainen fantasia, jonka toivoisin toteutuvan, mutta pikku pikku realisti muistuttaa sen epätodennäköisyydestä. Ainakin tuon jaksamisen osalta :D

    Äänestä

  • Ei sinne mökille millään manne mersulla tulla, pöljä!

    Äänestä

  • kommentti ja fantasia kirjoitti:

    Jotkut fantasiat ovat niin mukavia, ettei niitten fantastisuutta auta rikkoa toteuttamalla. Toisten fantasioiden tietää olevan järkyttäviä toteutettuna. Kuten nyt paljonpuhutut raiskausfantasiat.

    Mun fantasia...

    Saada kahta naista yhtä aikaa. Ja niin että ne tytöt vielä pitäisivät toisiaankin hyvänä. Ja se että vielä olisin panomiesten ja sänkyseuran kunkku, ja jaksaisin moisessa kyydissä kauan ja hartaasti.

    Tää on kai sellainen fantasia, jonka toivoisin toteutuvan, mutta pikku pikku realisti muistuttaa sen epätodennäköisyydestä. Ainakin tuon jaksamisen osalta :D

    Olen mies, 24 vuotta.

    Haluaisin kaunista naista, jolla on kauniit
    rinnat, mahtavat silmät, pitkät aaltoilevat hiukset. Sen lisäksi, että tää nainen ois kaunis ja haluttava mudoiltaan ja olemukseltaan, myös sen luonne olis ihanan silkkisen pehmeä ja kaunis. Se ois nainen naisena, ei mikään nainen jolla on munat ja joka yrittää puskea bisnesmaailmassa eteenpäin kovana ja vakavana, se uskaltais olla nainen, uskaltais olla myös heikko ja hauras, naisellinen nainen.

    Me oltas jossain autiollasaarella, ihan vaan kahdestaan ja hyväiltäs toisiamme. Se imis mun kalua samalla kun mä hyväilen hellästi sen nupukkaa. Me oltas siinä pitkään ja lopuksi katottas sylikkäin auringonlaskua ja mentäs uimaan. Sitten otettais homma uudestaan.

    Taitaa tosin jäädä unelmaksi ja haaveeksi, kaikkea eikai voi saada samassa paketissa, etenkin tuo luonnepuoli ei tunnu ikinä toteutuva, ei edes rumilla naisilla. Toisaalta rumatkin voi olla haluttavia.

    Sitten toinen fantasia, jota ei ehkä halua toteutettavan, on olla miehen kanssa, vanhemman, karvasen, mahakkaan, hieman kaljuuntuvan, ikää sillä ois ehkä jotain 50, ja me oltas salasesti yhteydessä ja juttu ois pelkkää seksiä.

    Äänestä

Mulla on montakin fantasiaa, mut eniten haluisin kokeilla ryhmää. Tää fantasia vois olla ihan toteuttavakin. Ryhmässä ois 2 bi henkistä miestä, miksei kolmekin. Minä määräisin ja käskyttäisin miehiä mieleni mukaan.

Äänestä

Olen toisinaan ennenkin kertonut näillä palstoilla fantasioistani. Useimmiten kuvittelen olevani joko ikäiseni ja suhteellisen kokemattoman tai huomattavasti vanhemman ja kokeneen miehen kanssa. Kumpikin on äärettömän hellä, teemme yhdessä kaikkea ihanaa, mm. kokeilemme erilaisia rakasteluasentoja. Imen miehen elintä, mutta hän hyväilee yleensä kielellään muuta vartaloani, ei pimppaa.

Toisessa fantasiassa on vanhempi ja hyvin kovaotteinen mies. Häntä ajattelen yleensä itsetyydytyksen aikana. Hän käyttää minua hyväkseen, imee rintojani ja koskettelee pimppaani vastusteluista huolimatta, ja fantasian huippukohta on väkivaltainen yhdyntä.

Minulla on myös ryhmäseksifantasioita, joissa rakastelen nuoren ja kokemattoman kanssa samalla, kun tuotan tyydytystä "raiskaajalleni".

Pidän toteutettavina vain alussa mainitsemiani hellyys- ja opettelufantasioita.

Äänestä

Mä oon ihan heikkona skeittareihin ja rokkareihin.. Uuh.. Mun fantasia ois saada kahta jätkää (skeittaria ja rokkaria) samaan aikaan esim. auton konepellillä... Ne sais käyttää mua seksileluna niin kauan ku vaan jaksais nussia....

Äänestä

mistään fantasioista kun ei pillua kuitenkaan saa koskaan!

Äänestä

Ota yhteyttä niin toiveesi toteutuu...
[email protected]

Nyt minun fantasiaan...
eli 2m n ja sandwich. Olen ollut toisen miehen kanssa samaa naista hoitamasssa, mutta tämä nainen ei antanut anaalia.

Äänestä

...yhteyksissä on vikana, kun tässä keskustelussa pitäisi olla jo kymmenen kommenttia, enkä minä näe kuin kuusi?

Äänestä

haluaisin tulla "raiskatuksi" eläimeltä...mielummin isokokoinen koira tai vastaava...Tuskin tulee toteutumaan mutta ei siinä mielestäni koituisi itse eläimelle haittaa..
Takaapäin onkin syystä lempiasento, ja voin aina kuvitella olevani tilanteessa, mutta silti fantasian toteuttaminen olisi jotain tajuntaa räjäyttävää..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondi kirjoitti:

Kysyn fantasioita. Nyt saa kertoa!
Mä haluisin esim. olla mökillä, minne tulee kymmeniä miehiä. Ja olisin heille vaan halpa ja pantava. Ois ihanan likaista olla vaan halvasti kohdeltu. Mieluiten just businessmiesten leluna, jotka ajaa sinne mersuilla pitämään kokousta ja minä olisin viihdykettä. Uihh..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu