hotelli Stadion Kuressaari

Onko kokemuksia ko hotellista? Sijainti, taso? Olemme menossa heinä-elokuun vaihteessa, minkälaiset ovat silloin siellä olevat meripäivät?
2605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asuttiin siinä Tuule kadulla ihan Stadioonin vieressä männä kesänä ja katteltiin siinä ohikulkiessa, että onpas ihan mukavan näköinen paikka.

Matka kävellen keskustaan kaljoille ja syömään on tosi lyhyt ja sitten Piispanlinnaan vielä lyhyempi. Kaikki kylpylätkin ovat kävelymatkan päässä. Käykää vierasvenesatamassa jahteja ihmettelemässä ja Roomassaaressa sekä siellä Majakalla.

Meripäivistä en tiedä höhkästä mutta majoitusta, edullista, löytyy sitten muualtakin.
Katso http://www.saremaa.ee ja sieltä suomeksi ja turismi. Tuule Villa on 10-12 hengelle sopiva mesta ja halpa siinä ihan Stadioonin vieressä.

Äänestä

Älä juo alkoholia jos haluat nauttia ko kaupungista !

Syö ja lepää hyvin !

Olen ollut aikoinaan ko hotlassa ja ihan hyvin meni !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MiMa kirjoitti:

Onko kokemuksia ko hotellista? Sijainti, taso? Olemme menossa heinä-elokuun vaihteessa, minkälaiset ovat silloin siellä olevat meripäivät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu