Voidaan

jos satut 11 tai 18 olemaan aseman edustavilla suuntaan pitkästä aikaan sinnekkinpäin ;)
n->m
8877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

menee minnepäin???

Äänestä

tuosta eka ajasta, olen menossa siihen aikaan samaan paikkaan jossa sain perääni jotain epämiellyttävää. Oliko sulla jotain tekemistä sen kanssa.

Äänestä

niin 11 aika meni jo, 18 aikaan en tiedä ehdinkö... =) milläs asioilla siellä liikut?

Äänestä
  • BINGOSSA TIETEKKI JA VIEN PORUKAN JUNAA RAKAS....

    Äänestä

  • välillä näinkin näit ehkä ehkä et minä en huomannut, mutta olo oli jännä.

    Äänestä

kun olin töissä kello yhdentoista aikaan ja kello 18 olin kyllä kotona, mutta en ollut tätä vielä nähnyt. Tarjoa vk lopuksi toinen paikka ja aika.

Äänestä
  • Tänää meillä 21?

    Äänestä

  • Kelpaakos kirjoitti:

    Tänää meillä 21?

    huomasin tänkin liian myöhään. Olisinko tosiaan ollut tervetullut?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nähdä kirjoitti:

jos satut 11 tai 18 olemaan aseman edustavilla suuntaan pitkästä aikaan sinnekkinpäin ;)
n->m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu