Jaakko Saariluomaa ja Krisse

Jos TV-hölmöläisistä pitää valita pari uunista ulos, ovat Jaska ja Krisse ensimmäiset.

Molemmat edustavat hölmölän hölötystä, sellaista ei fiksut suomalaiset todellakaan tarvitse.

Mikä on näiden hoopojen salainen ase, että saavat vielä töitä TV:ssä??
5427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suomalaiset samaistuvat heihin. Sellaisia hölmöjähän täällä Suomessa asuvista suurin osa on. Siksi vetoavat kansaan. Joku osa on sitten vielä aivottomampia ja pieni prosentti fiksuja.

Äänestä

Meni tuo lauantain viihdeohjelma totaalisen kakkaosastoksi kun hän lähti pois Huumasta.

Äänestä
  • Ei pitäisi valita "hauskoihin" ohjelmiin äijää, joka ei osaa kertoa "vitsiä" alkamatta itse tirskua jo ennen loppulausetta.

    Näin tekee tämä huumorimies, joka jaksaa naureskella omille typeryyksilleen.

    Äänestä

...vakituinen TV-puuhastelija. Hän ei ole oikeesti voinut saada teatterikoulutusta! Noin tyhjällä esiintyjällä ei ole mitään annettavaa yleisölle.

Mistä vivusta Jaska on vetänyt, kun hän aina pomppaa kuin pelle laatikosta uusiin ohjelmiin?

Äänestä

Pärjäävät suhteilla.
Tv:ssä meni typeryyksien typerys eli joku helvatan röyhkeä diplomaatti - no, tollokin sen hiffasi että koko paska oli tehty jotta
salmisen sisaruksille löytyisi töitä...
toinen aivoton bimbo ja toinen alamittainen naamanvääntelijä.
Surkeata surketa ja muut piffaavat huvin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täysiä nollia! kirjoitti:

Jos TV-hölmöläisistä pitää valita pari uunista ulos, ovat Jaska ja Krisse ensimmäiset.

Molemmat edustavat hölmölän hölötystä, sellaista ei fiksut suomalaiset todellakaan tarvitse.

Mikä on näiden hoopojen salainen ase, että saavat vielä töitä TV:ssä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu