Tanssi paikkoja, joka ei olisi täys rajantakalaisia? Jos on niin missä?
Onko Varkaudessa
mitään
4940
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kaikelta ulkopuoliselta kulttuurivaihdokselta.JA ainahan omaan olkkariin voi diskovalot laittaa,vähän koristelua ja musiikki maunmukaan samoin vieraat.Koettu ja hyväksi havaittu.
sit onneksi kaksi paikkaa säästynyt niiltä! Muut paikat onkin sit tupaten täynnä R.....!!
Löötyy meejän pelto, siellä voet vaekka hulinaks pistöö, mutta elä ruppee pahapäeseks, sillo tulloo lähtö. Meejän kepun jäsenkirjalla on monia kumpparin kuluttajjoo, ka suattaa joellain lapikaskii olla, näen talavella, tanssii pistetään ja polokkoo humpattaan, jotenka tervetulloo, kää hakemassa kepun jäsenkirja toemistolta ja pannaan rannttaliks.
ku en kerennä lukemaan viestiäs aekannaa vuan läksin merta etemmäsk kallaan!
Voi helevatti kuitennii nyt ois ollu nii hyvä pirtee pakkas keliki,eikä oes hiki puseroon tullu vaik ois sen polokanniin tanssina,eikä pelto männy mustalle mullale.
Laitanpahan muistiin vastasuuven varalle nii minäpähän seuraavala kerrala,ku mänöistä tinka tulloo niin otan het teijän toemisole yhteyttä!