Zen Café

Tykkään iha himona tost bändist
32240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.zencafe.net/

Tuolta löytyy vieraskirja ja keskustelupalsta.

Mun suosikkeja on Palaa, Idiootti, Lohdutan sua, Taxi, Antaa vituttaa vaan ja Sella..ja sitten aika moni muukin. :)

Äänestä

Kun ei tarvi vältellä zen cafeta, sillä ne ei nettisivuston mukaan keikkaile tänä kesänä ollenkaan. Vuosia rock-festareita kiertäneet on kauan ihmetelly, miten zencafe liittyy rockiin. Musa EI ole rockia. Siis itse soinnut voi olla mitä on, mutta bändin kaikkia miellyttämään pyrkivä asenne EI ole rock. Bändi ei ole rock. Tänä kesänä voi rauhassa olla festareilla, yksi ehdottomasti välteltävä inhokki vähemmän. Sori vaan, mutta näin on. Ton bändin faneille jos kelle, voi toivoa, että hankkikaa elämä.

Äänestä
  • lihaville ihmisille ja kännissä puistoon kakkiville teekkareille. Aivan kamalaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


(^..^) kirjoitti:

Tykkään iha himona tost bändist

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu