mittaritutti???

eli siis kuume mittari tutti??

onko kellään? onko tarkka?? mistä ootte hommannu ja hintaa.. kiinnostaa kovasti toi tuote=)
3256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Markantalosta (normaali hinta 31-32) 17e.Tosin ei olla vielä testattu,koska la on huhtikuulla =)
Mutta uskon että on hyvä =)

Äänestä

..ennen kuin varmasti selviää että vauva syö tuttia! On lisäksi aika lyhytaikainen hankinta kun tuttiahan ei (yleensä) syödä kuin 2-3 vuotiaaksi asti. Meillä ollut käytössä ihan tavallinen digitaalimittari, joka oli jo ennen lapsen syntymää. Ainakin tämä eka 1,5 vuotta ollaan sillä pärjätty aivan loistavasti, mitattu pyllystä sekä kainalosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höm?? kirjoitti:

eli siis kuume mittari tutti??

onko kellään? onko tarkka?? mistä ootte hommannu ja hintaa.. kiinnostaa kovasti toi tuote=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu