Uv-vaatteita?

Löytyykö Khao Lakista uv-suojattuja lasten vaatteita? Ja jos löytyy, minkä hintaisia?
2658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sateen-/auringonvarjo noin euron tai pari. Paikalliset pitkähihaiset paidat ja housut muutamia euroja. Varjossa löhöily tai kotiin jääminen noin 0 euroa.

Äänestä
  • No hoijaa taitaa olla aika tietämätön aurinkon vaaroista!!!

    Sukellus liikkeistä voi löytyä uv-suojattuja vaatteita, mutta kanaattaa hankkia etukäteen. Phuketista niitä kyllä löytyy. Itse en muista nähneeni missään Khoa Lakissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helmikuussa =) kirjoitti:

Löytyykö Khao Lakista uv-suojattuja lasten vaatteita? Ja jos löytyy, minkä hintaisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu