Ikävä Mikaa

nähtiin kantapaikassa ja meillä jäi kesken!!!
haluaisin uusintaa,mitä ehdotit,käykö sulle huomenna???
rakastunut nainen p-h
11875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

minullakin. Niin paljon ettei kukaan voi käsittää. Ja ihan turhaan.

Äänestä

jätettiin jäähyväiset.
kohdataan vielä jos ei tänään niin joku kerta meidän kanttiksessa...ei voida olla törmäämättä tai koskettamatta toisiamme..............ikävä iso

Äänestä
  • häneen yhteyttä? Vai sekoiletko varatun kanssa?

    Äänestä

mutta Mika ei koskaan kaipaa ketään. Miksiköhän? Koska on pelimies ja vieläpä varattu sellainen,tosin ei kovinkaan luotettava. Mutta sinisilmäisiä neitosia riittää...

Äänestä
  • oikein, mut mulla on vihreet silmät :)

    Äänestä

  • "Koska on pelimies ja vieläpä varattu sellainen,tosin ei kovinkaan luotettava."

    Eikä ole, ei lainkaan tuollainen. Itse olet raukkis panettelija, joka vain yrittää Mikaa mustamaalata.

    Äänestä

  • M**** (n) kirjoitti:

    "Koska on pelimies ja vieläpä varattu sellainen,tosin ei kovinkaan luotettava."

    Eikä ole, ei lainkaan tuollainen. Itse olet raukkis panettelija, joka vain yrittää Mikaa mustamaalata.

    unihiekkaa silmiin ja pää tyynyyn :) Voidaan tulla sitten huomenna taas leikkimään tälle hiekkalaatikolle ;)

    Äänestä

Onko paikka pohjoisessa??

Äänestä

Ikävä on myös Mikaa... senkin lusmu mennyt piiloon ;) vai?
...kuu ikkunan ohitse kulkee,se varjot saa taas kasvamaan...
yö syliinsä ihmisen sulkee, joka jäänyt on odottamaan...
Sinun laulusi, naurusi kuulen, kun tuulee ja sua ikävöin...

Äänestä
  • enempää en voi paljastaa,kun se on vähän kuin salaista mutta tapaamme varmaan,sen tiedän koska käymme samassa paikassa/paikoissa!!!!
    ihanaa.

    Äänestä

  • asuu eteläsuomesssa kirjoitti:

    enempää en voi paljastaa,kun se on vähän kuin salaista mutta tapaamme varmaan,sen tiedän koska käymme samassa paikassa/paikoissa!!!!
    ihanaa.

    samma här...
    tosin ei nyt varmaan sama tapaus :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi paljon kirjoitti:

nähtiin kantapaikassa ja meillä jäi kesken!!!
haluaisin uusintaa,mitä ehdotit,käykö sulle huomenna???
rakastunut nainen p-h

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu