Mikä ihmeen Rapunainen tää on?

kertokaa ihmeessä.

Tapasin muutama kuukaus sitte ihan älyttömän söpön rapunaisen. Mietinpä vaa, että ei se voi olla rapunaine ku se on väkivaltane; lyö, potkii, ja on tulinen ku mikä. Jumalainen katse on ja seksikäs kroppa mutta miksi se on tollane? Onko jotku rapunaiset vaa väkivaltasia? Kerra näin tämän tappelevan jonku pojan kanssa iha tosissaa.
Hän on sellase 24 vuotta vanha ja mä taas tälläset 26. Onks tää tälläne poikkeus? Ku ei voi olla noi tulista naista, ja kylmää, joka on tunteeton. Sen täytyy olla joku mutaatio sellasesta ravusta joka on sellane ujo ja kiltti.

Miten iskee rapunainen? Ihastuin tähä mut en uskalla lähestyy ku pelkään saavani siltä turpaan.

3

1118

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • u never know

      Kertoisin, että rapunaiset osaavat olla aluksi todella " tunteettomia " ja kylmiä,se saattaa johtua mm siitä että heidän on vaikea päästää kovan kuorensa läpi ketään lähietäisyydelle. Asiaa auttaa varmasti sinun varma lähestyminen :)

    • rokkipapu

      Olet löytänyt ärhäkän ravun ;D Kyllä, jotkut ravut ovat väkivaltaisia, mutta myös suojelevia silloin. Onhan se sisimmässään kiltti ja rakastava ym. Tunteetonta ravusta ei saa koskaan, onneksi =) Mutta tietenkin eri asia miten sen sydän voitetaan. Isket rapunaisen olemalla rehellinen, avoin ja aito itsesi. Älä heittäänny syliin, vaan anna rapusi saalistaa sinua... :) PS: Älä ota naamariin.

    • ollaan silti yksilöitä

      ...ja jotenkin tuntuu, et tää kyseinen rapunainen käyttäytyy näin humalassa?? Kieltämättä tunnistan itsessänikin rapunaisena väkivaltaisen puolen, mut toistaiseksi se on jäänyt vaan uhkailuun:o)en vois ikinä satuttaa ketään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      105
      3808
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      54
      3141
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3087
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2975
    5. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2764
    6. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      5
      2645
    7. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2482
    8. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2237
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      60
      2148
    10. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      59
      2026
    Aihe