Mikä ihmeen Rapunainen tää on?

kertokaa ihmeessä.

Tapasin muutama kuukaus sitte ihan älyttömän söpön rapunaisen. Mietinpä vaa, että ei se voi olla rapunaine ku se on väkivaltane; lyö, potkii, ja on tulinen ku mikä. Jumalainen katse on ja seksikäs kroppa mutta miksi se on tollane? Onko jotku rapunaiset vaa väkivaltasia? Kerra näin tämän tappelevan jonku pojan kanssa iha tosissaa.
Hän on sellase 24 vuotta vanha ja mä taas tälläset 26. Onks tää tälläne poikkeus? Ku ei voi olla noi tulista naista, ja kylmää, joka on tunteeton. Sen täytyy olla joku mutaatio sellasesta ravusta joka on sellane ujo ja kiltti.

Miten iskee rapunainen? Ihastuin tähä mut en uskalla lähestyy ku pelkään saavani siltä turpaan.

3

1125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • u never know

      Kertoisin, että rapunaiset osaavat olla aluksi todella " tunteettomia " ja kylmiä,se saattaa johtua mm siitä että heidän on vaikea päästää kovan kuorensa läpi ketään lähietäisyydelle. Asiaa auttaa varmasti sinun varma lähestyminen :)

    • rokkipapu

      Olet löytänyt ärhäkän ravun ;D Kyllä, jotkut ravut ovat väkivaltaisia, mutta myös suojelevia silloin. Onhan se sisimmässään kiltti ja rakastava ym. Tunteetonta ravusta ei saa koskaan, onneksi =) Mutta tietenkin eri asia miten sen sydän voitetaan. Isket rapunaisen olemalla rehellinen, avoin ja aito itsesi. Älä heittäänny syliin, vaan anna rapusi saalistaa sinua... :) PS: Älä ota naamariin.

    • ollaan silti yksilöitä

      ...ja jotenkin tuntuu, et tää kyseinen rapunainen käyttäytyy näin humalassa?? Kieltämättä tunnistan itsessänikin rapunaisena väkivaltaisen puolen, mut toistaiseksi se on jäänyt vaan uhkailuun:o)en vois ikinä satuttaa ketään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      131
      6262
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      65
      5172
    3. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      74
      4315
    4. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      102
      3874
    5. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      14
      3655
    6. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3240
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      52
      2566
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2539
    9. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      99
      2322
    10. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      69
      2266
    Aihe