Pk retki Bounty Huntterissa..

Ajattelin järjestää suomalaisille tämmöisen pk homman BH.. Mukaan pääsisivät 40-55 lvl tyypit.

Lisää tietoa hahmolta Kamarikas joten se kaveriksi.

Pk retki on todennäköisesti Perjantaina/Launtaina.

Team capet hankin minä..
3289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jotai 40-55lvls saaaad!!!!!!!! 100 sanon minä...

Äänestä
  • Mitä sillä on väliä jos on 40-55 lvls. Kylhän muakin vähä nolottaa mut mitä välii? jos jollain on huonompi ja jollain parempi ukko nii S0?

    P.S. Itekki oot varmaa joku 5 lvl, WC autoclickeri.

    Äänestä

mä voisin tulla...addaa golfpure str.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


derkemof kirjoitti:

Ajattelin järjestää suomalaisille tämmöisen pk homman BH.. Mukaan pääsisivät 40-55 lvl tyypit.

Lisää tietoa hahmolta Kamarikas joten se kaveriksi.

Pk retki on todennäköisesti Perjantaina/Launtaina.

Team capet hankin minä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu