Tarvitaan lastenhoitajaa Lahdesta kerran vkk

Hei!

Etsimme 9 kk ikäiselle tyttärellemme lastenhoitajaa kerran viikossa arkena n. klo 8-16 välille. Päivän voi sopia aina erikseen. Asumme Ahtialan suunnalla.

[email protected]
2393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Viesti näyttää olevan melko vanha jo, Ja olet varmasti jo hoitajankin löytänyt. Ajattelinpa kumminkin kysäistä, että otatko sinä minkäikäisiä hoitamaan lastasi ? Olen 15 vuotta vanha. ja hoidellut paljon lapsia. Olen reipas ja pärjään lasten kanssa hyvin. olisin kiinnostunut hoitamaan lapsia. Koska pientä rahan puutosta on.

Äänestä
  • Tyttö lahdesta, kylläpä annat itsestäsi mahtavan kuvan "Olisin kiinnostunut hoitamaan lapsia koska pientä rahan puutosta on"!?!?!?! Järkky, toivottavasti et saa mistään töitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyllerö07 kirjoitti:

Hei!

Etsimme 9 kk ikäiselle tyttärellemme lastenhoitajaa kerran viikossa arkena n. klo 8-16 välille. Päivän voi sopia aina erikseen. Asumme Ahtialan suunnalla.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu