automaatti

Jahas. Äksä sitten poksautti laatikon.
41003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jättivät 24-päkin just liian lähelle takarengasta kun peruutin...

Äänestä
  • ...Noita asennusoluita kun saa melko halvalla kaupasta. n.7500 euroa maksoi itselle tuo "laatikko"

    Äänestä

  • Ile kirjoitti:

    ...Noita asennusoluita kun saa melko halvalla kaupasta. n.7500 euroa maksoi itselle tuo "laatikko"

    Mutta mistä ihmeestä löysit noin järjettömän kalliin korjaamon? Edes maahantuoja ei saa tuollaista laskua aikaiseksi. PowerMatic ottaa sen irti, korjaa ja laittaa takaisin kolmella tonnilla. Uusi peruskorjattu laatikko Saksasta maksaa 4 tonnia ja siihen asennus arviolta tonnin.

    Äänestä

V-70 hajos lodju, pelkkä loota maahantuojalla 7470€ siihen työt päälle niin kymppitonni kaatuu. ja autolla ajettu vasta 147000 km V...ttaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ile kirjoitti:

Jahas. Äksä sitten poksautti laatikon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu