http://www.mtv3.fi/helmi2005/horoskoopit.shtml/392074
mtv3 sivuilla horoskoopit, Neitsyt.
Kuvastaa täysin minua.
Olen nainen, hieman lihavuuteen taipuvainen, ihottumasta kärsivä. Tarkkailen paljon muita ihmisiä (hih!), Minulta on myös vaikea salata mitään, äiti on hyvin vahva ihminen (tekee mitä tahtoo ja pysyy päätöksessään), olen joskus kriittinen mutta myös herkkä, ja minulle sopii horoskoopin mukana kauris (kihlattuni on kauris)
:)
Onko muille sattunut yhtään samanlaista "sopivuutta"?
NEITSYT
5
1779
Vastaukset
- Sept7th
kaikenlaista osuvaa löytyi... Analyyttinen ihmisten ja asioiden suhteen, teräväkielinen, herkkä, uskollinen kumppanina ja ystävänä (jos niin pitkälle päästään...) Monta muuta seikkaakin voin allekirjoittaa.
Rakastettuni on merkkiä Härkä, joten osuu sekin.- -n-
selvää saa, lisään vielä muuttuvan luonteen..huh-huh, siihen myllytykseen olen joutunut tässä parin viimekuukauden aikana;)))
- mut*
kauris ei ole puoliso, muuten pasmaa..
- synt,
------
Yhtä kriittinen ja tarkka ihminen en ole kuin ns. "perusneitsyt", mutta vaistoan herkästi asioita (tosin, uskon kyllä tähän kykyyn itsekin).
Ja kultani on kauris.. joten, ainakin osittain olen samanlainen, mutta ehkä tuo on vain kärjistetty versio minusta..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 764261
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans903968Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa572478Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672337Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik412044- 1231931
- 491919
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?541678- 561672
- 661582