Nuoria reissaajia, Puerto Rico

reissu lähestyy,
tuttu matkakohde.
Uusia tuttavuuksia?
Oletko menossa?
Kaksi 21w miestä matkalla 16.-26.1
1329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

-käykää Puerto de Maganissa
-ostosretki Las Palmasiin
-Shoppaamaan Atlanitcoon Vecindarioon
-saaren sisäosan järville vaeltelemaan
-Roque Nublon valloitus-retki

jne... Avartaa ja päivän eka bisse on kunnon retken jälkeen ansaittua...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitäs me opislekijat. kirjoitti:

reissu lähestyy,
tuttu matkakohde.
Uusia tuttavuuksia?
Oletko menossa?
Kaksi 21w miestä matkalla 16.-26.1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu