arvostelkaa mun def pure!!!!!!!!!!

niin että arvostelkaa mun def pure sen statsit def 55 att 1 str 1 pray 43 firemaking 99 onko teidän mielestä hyvä?
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Luulempa ettei sinulla ees ole tuollaista accounttia, sillä uskon ettet ole iron tai bronze aseilla jaksanu ottaa 55 defua, se ois eri asia jos att ois 20.

Äänestä

surkeee def pure ja def (kaikki) puret on surkeita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


defil3din seuraaja kirjoitti:

niin että arvostelkaa mun def pure sen statsit def 55 att 1 str 1 pray 43 firemaking 99 onko teidän mielestä hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu