ollin maammelaulu tv:ssä!

ammattilainen

ollihan sit vetäisi se on siinä! ohjelman nyrkkeilyjaksossa maammelaulun. voi huh, huh!
ei noin epävireisesti VOI laulaa. keikoillahan se on aina vetänyt miten sattuu, mut että telsussa maammelaulun.
olli; et vaan osaa!

6

1175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TYR

      Asiaa! vieläkin puistattaa kyseinen esitys,ei nuottiakaan kohdalleen! Luulis nyt pikkasen hävettävän itteekin.

    • Musiikin tuleva ammattilainen

      Kyllä huomaa, että kirjoittajalla tuntuu olevan asiat todella huonolla mallilla, kun tarvii tehdä itsestään idiootti. Tosin ei muutama laulutunti Ollille varmasti pahitteeks oo, se täytyy myöntää, mutta että kirjoittaja haluaa haistattaa pissaansa kauempanakin oleville, niin voi elämän kevät.

    • mie vaan

      mikä hemmetin musiikkikriitikko tekin luulette olevanne? tuskin itse pystyisit tuollaiseen esitykseen. olette henkilö, joka vaan arvostelee muita ja pöksyissä on ikävä kyllä ruskeata.

      • TYR

        Näkyy sattuvan! Olli ei osaa..ei niin millään.


      • hhgssg
        TYR kirjoitti:

        Näkyy sattuvan! Olli ei osaa..ei niin millään.

        Se on vaan huomattu että kateelliset ihmisethän ne panettelee muita "nimettöminä" keskustelupalstoilla. Niin mikä pakko ollia on kuunnella jos ei sun mielestäs osaa laulaa?! Mä ainakin vaihdan radiosta kanavaa tai telkusta jos sieltä tulee semmoista mistä en todellakaan tykkää..
        GET A LIFE!


    • lolool

      luulis ettei "ammattilaisen" tartteis tämmösellä keskustelu-alueella päteä. Taitaa olla mukamas-ammattilainen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      51
      3326
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      2782
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      141
      2573
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      57
      2291
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      355
      2014
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      151
      1634
    7. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      76
      1485
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1308
    9. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      35
      1258
    10. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      24
      1164
    Aihe