tapahtui koulun jälkeen

Kawairashii

~Siinä se vihdoin on.~ Ajattelin iloisena ja nuolaisin terskaa. Olin saanut tämän upean peniksen eteeni koulussa. Kerronpa miten se kävi.
*
Oli aivan tavallinen päivä ammatti koulussa jota kävin. Siis ihan tavallinen päivä paitsi etten koskaan myöhästynyt linkasta jolla menin kotiin paitsi nyt. ”No nyt se sitten meni.” Mumisin harmistuneena. Olin juossut täyttä vauhtia pysäkille ja silti myöhästynyt. Noiduin siinä ties millä kielellä kevättuulen tunkeutuessa paitojeni läpi avoimesta takista. Lähdin lampsimaan takaisin sisälle. Seuraavaa linjaa ei ollut odoteltavissa tuntiin. Roikotin pettyneenä reppua toisesta olkahihnasta olallani ja avasin oven. Kukaan ei ihmetellyt kun kuljeskelin käytävillä sillä joillakin oli koulua vielä minun koulun loppumisen jälkeen. Olin niin maassa etten huomannut törmääväni erääseen poikaan. Lennähdin taaksepäin mikä sai minut havahtumaan ajatuksista. Olin törmännyt poikaan johon olin salaa ihastunut. ”Anteeksi.” Mumisin ja nousin pystyyn. En oikein ymmärtänyt mitä tässä pojassa näin. Hän oli minun ikäiseni, hieman lyhyempi minua, mustat lyhyet hiukset olivat piilossa lippiksen alla. Punastuin kerätessäni tavaroita jotka tämä poika oli pudottanut. Kutsuin poikaa pätkäksi vaikka oikea nimi oli Otto. Ojensin tavarat pätkälle ja käännyin lähteäkseni. ”Et sinäkään tainnut ehtiä bussiin.” Ääni kuului takaani. ”En.” Mutisin nolostuneena. ”Eikä nyt ole mitään tekemistä odotellessa seuraavaa.” Jatkoin ja lähdin laahustamaan kohti tyhjää luokkaa sillä odottelin aina tyhjässä luokassa vapaa ajan. Pätkä sai minut kiinni ovella. ”Jos ei haittaa niin voin lainata sinulle yhden mielenkiintoisen kirjan jonka luulen kiinnostavan sinua.” Käännyin ympäri. ”Ja mikähän mahtaa olla kirjan nimi?” Kysyin uteliaana ja työnsin oven auki.

Istahdin läheiselle pulpetille pätkän kaivellessa laukkua. Kun penkomisesta ei meinannut tulla loppua aloin tympääntyä. ”Ei sinun ole pakko etsiä sitä.” Sanoin. Pätkä suoristi selkänsä. ”No sitten voin varmaan istua tuohon.” Hän osoitti paikkaa vieressäni. ”Siitä vaan.” Sanoin välinpitämättömänä. Pätkä istahti aivan viereeni. Ryhdyimme juttelemaan koulusta ja muusta. Hiljalleen puheemme alkoi kääntyä pervouksiin.

”Haluaisitko nähdä yhden seksivideon joka minulla on?” Kaivoin kännykän taskustani ja etsin mainitun videon. Pätkä katseli sitä ja hänen katseestaan kuulsi himo. Sanoin pätkälle että luokassa oli hieman koleaa vaikkei se ollut totta. ”Sitten sinua täytyy lämmittää.” Pätkä sanoi ja kietaisi kätensä ympärilleni. Painauduin ihan kiinni pätkään. ”Nyt minulla on kuuma.” Sanoin ja riisuin päällyspaitani. ”Niin minullakin.” Pätkäkin riisui paitansa. Hän ei riisunut pelkkää päällyspaitaa vaan myös t-paidan. ”Rupea vielä strippaamaan.” Sanoin leikilläni. Pätkä näytti ilkikuriselta ja alkoi riisua housujaan. Riisuin t-paitani. ”Ei kai ole kohteliasta että sinä riisuudut ja minä olen täysissä pukeissa.” Sanoin ja aloin myöskin avata housujani.
”Wow!” Olin lentää pulpetilta nähdessäni pätkän peniksen. ”Mitä? Tämähän ei ole edes suurimmasta päästä.” Pätkä sanoi vähätellen. Pätkä taasen oli lentää takamukselleen minun riisuttuani rintsikat. ”Ei nämäkään mitkään isot ole.” Sanoin astellen pätkän luo. ”Näin vähissä kun kerta ollaan niin eiköhän ruveta vähän hommiin.” Sanoin ja painauduin pätkää vasten. ”Joo.” Pätkä henkäisi. Sanoista teoiksi. Ja siitä pääsemmekin tarinan alkuun.
*
Olin pitkään haaveillut saavani tätä ihanaa poikaa. Nuolaisin taas terskan päätä. Pätkä värähti. ”Ai että kun tekisi hyvää vähän leikkiä.” Pätkä hymisi. ”Miksikäs ei?” Sanoin ja nousin seisomaan. Pätkä istahti läheiselle tuolille ja minä hänen syliin niin että muna upposi lemmenluolaani. ”Sanoisin jopa au.” Tämä oli eka kertani joten totta kai minua koski.

Aloin ratsastamaan ensin totuttuani tunteeseen…


Jos haluatte lisää kertokaa ihmeessä.

Pahoittelen kirjoitus virheitä ja pilkkujen puuttumisia.

1

9911

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jatukuu222

      Tarinoi loppuun asti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      181
      8407
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4558
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4118
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      54
      3572
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3136
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2880
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2586
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      36
      2325
    9. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      2046
    10. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      2043
    Aihe