Nythän kovasti kohistaan tästä AC/DC:n "salakeikasta" Sveitsin Reinachissa. Joko bändi on palailemassa (vaikea uskoa) tai sitten tämä on loistava hoax. Jos et usko niin KVG : AC/DC Reinach.
AC/DC is back?
8
1392
Vastaukset
- kovin vakuuttavalta
mutta toivon parasta.
- After The Day
Angus oli polvileikkauksessa !!! En löydä sivua josta tuon luin mutta saattaa pitää paikkansa kun se ankus on niin kova pyörimäään siellä lavalla kuin tuulimylly.
""Uusi albumi tulee huhtikuussa"".
Huhuja että Chris Slade korvaa Ruddin??.. ei sillä nyt niin väliä,,pääasia että jotain uutta matskua saadaan.- sdgsdgsdg
Jo oli pitkä polvileikkaus.
- proble child
Luultavasto huhu vain seuraa toistaan.. mutta tois Sveitsin keikka on tosi juttu, hienoa! Sladen paluu Ruddin paikalle olisi suurin moka Malcolmilta ja uskon et tajusi varmaan itsekin mokansa jo eka kerralla! Mutta kai jotain nyt alkaa tapahtua kun toi keikkakin toteutuu.
- noise pollution
proble child kirjoitti:
Luultavasto huhu vain seuraa toistaan.. mutta tois Sveitsin keikka on tosi juttu, hienoa! Sladen paluu Ruddin paikalle olisi suurin moka Malcolmilta ja uskon et tajusi varmaan itsekin mokansa jo eka kerralla! Mutta kai jotain nyt alkaa tapahtua kun toi keikkakin toteutuu.
Could I come again, please
- Siinä teille...
Siinä teille faktaa. Ei toivoakaan keikasta.
- Mangus
Eli vituiksi meni. Hoh-hoijaa, 8 vuotta SUL:ista, alkaa usko loppua. Taitaa Jeesus tehdä toisen tulemisen ennen kuin AC/DC saa mitään aikaiseksi.
- mighty quinn
ajelkoot vaikka HarleyParkinsonilla jos ei levytys kiinnosta.
eiks joku väitä että AC DC on lyhenne sanoista:
After Christ/ Devil Comes ???? hahaha, ei kai se nyt tosissaan , tsoukkia heittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253