opettajan pöytä

haluaa lisää..

koulussamme on todella seksikäs äikän maikka blondi isorintainen ja hyvä pyllyinen hoikka ja kaunis. olimme yksi päivä hänen tunnillaan koko luokka ja kun tunti oli lopussa muut poistuivat ja opettaja pyysi minua jäämään luokkaan, että katsoisimme minun esitelmääni.
katselimme sitä vähän aikaa ja opettaja sanoi "hyvin tehty".
olin lähdössä luokasta ja kunnes olin ovella opettaja hihkaisi minut takaisin pöytänsä luokse, minähän sitten menin sinne ja kysyin mitä.
opettaja alkoi hieroa rintojaan ja pilluaan ja kysyi "haluatko naida minua?" menin aivan hiljaiseksi ja opettaja jatkoi, hän otti minun kalustani kiinni ja sanoi nuole minua.
minä nostin opettajan hänen pöydälleen ja valutin hiljalleen hänen farkkunsa jalasta.
menin ylemmäs ja otin hänen paitansa pois ja rintsikat, ja rupesin nuolemaan hänen rintojaan. opettaja oli jo alasti ja valuin hiljalleen alaspäin hänen posliini pimppiä kohti ja nuolin sitä varovasti,opettaja voihki "uuh ahh" jatka.
olin nuollut hänet jo aivan märäksi kunnes opettaja sanoi että ota housut pois, otin housut pois ja hän rupesi nuolemaan kaluani.
tärisin aivan älyttömästi se tuntui niin hyvälle,meenasin jo laueta kun hän koski kaluuni.
sitten otin opettajaani kädestä kiinni ja sanoin "mene pöydälle ja näytä tiukka peppusi" opettaja makasi mahallaan pöydän päällä ja sanoi "tunge se syvälle pyllyyni" otin opettajaa pakaroista kiinni ja tungin mulkkuni hänen tiukkaan peppuun. opettaja huusi aivan sairaasti ja sanoi kovempaa tuntuu ihanalle.
jatkoin jonkun aikaa ja laitoin hänet mahalleen pöydälle ja levitin hänen jalkovälinsä eteeni.
huomasin kuinka märkä pillu kiihotti minua ja isot rinnat joita katselin koko ajan.
työnsin munani hänen tiukkaan pilluunsa ja hän voihki "ahh" ja olin tulossa jo, opettaja sanoi "saanko imeä sun mehut talteen" opettaja tuli pöydältä pois ja imi munaani.
hän otti suihin noin 5min kunnes laukesin hänen suuhunsa. se oli aivan mahtava tunne, opettaja sanoi "tästä esitelmästä saat 10" ! :) sen jälkeen se jäi siihen. ja tämä tapahtui joskus 2 vuotta sitten.

4

9028

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihmettelee

      taas kerran näitä: en koskaan ole saanu edes sormella koskea

    • ;;;

      ...ei voi muuta sanoa.

    • MISS SEKSIBOM

      Runkkasin samalla kun luin tätä!
      Sain 2 orkkua =)

    • -Biss Big-

      Muuten hyvä mut meibi tuu luhyt. Iha hauka mut short.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      156
      5071
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      193
      4040
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      140
      3705
    4. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      51
      2981
    5. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      45
      2448
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      146
      1987
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1737
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      35
      1478
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      63
      1424
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      26
      1319
    Aihe