Levoton olo!

Peini levottomuus vaivaa, muuten kyllä aivan loistava olo ilman syöpäkääryleitä.
2340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tulee viikko ilman tupakkaa. Samoin täällä hieman levoton olo välillä. Tsemppiä ja onnea!

Äänestä
  • lopetin uutenavuotena. Ei varsinaisesti mikään lupaus, vaan päätös, mikä myös pitää. Pidän myös tipattoman tammikuun niin eipä tule kiusausta baarissakaan polttaa ja säästyy terveys ja rahaa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toista päivää ilman kirjoitti:

Peini levottomuus vaivaa, muuten kyllä aivan loistava olo ilman syöpäkääryleitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu