kertoisiko joku voiko lapsivesi olla valkoisen väristä,reisille oli pari tippaa aamulla tullut? rv vasta 32..saattoi kyllä olla valkovuotoakin,mutta ihmetyttää vaan tuo kun noin "nestemäistä"
lapsiveden
tihkuminen?
3296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
minulle neuvolassa sanottiin, että se on aivan kirkasta.
Sellaista kysyisin, että satuitko harrastamaan seksiä edeltävänä iltana tms.? Minulla nimittäin joka aamu, jota edeltävänä iltana harrastanut seksiä mieheni kanssa, on vuotanut reisille noustessa ihan nestemäistä valkoista vuotoa. Ei siis limaista, vaan ihan nestettä..
Jos lapsivettä tihkuu, se kyllä jatkuu. Eli siis huomaat, jos tulee myöhemminkin, ei se yhtäkkiä lopu. Silloin kannattaa soitella synnärille. :)
ja ei ole enää tullut,joten kait se oli sitten vetistä valkovuotoa.kiitos sinulle!
Pari päivää on tullut vähäistä nestettä kalsareihin, epäilen sen olevan lapsivettä. Ja vasemmalla puolella kohdun pohjassa tuntuu välillä pientä kipua ihan pienellä alueella - oikeastaan kuin pieni pistos, voisiko olla mahdollista että siellä olisi reikä?