yhteen? :]
RapuN&KaurisM
3
861
Vastaukset
- RapuN & KaurisM
Itselläni on juuri tällainen suhde. Avoliitossa olen kaurismiehen kanssa ja nautin todella paljon kaikesta huomiosta ja rakkaudesta jota tältä kaurismieheltä saan! Molemmat olemme rauhallisia luonteita jotka vihaavat riitoja ja epärehellisiä ihmisiä. Mielestäni näm merkit sopivat todella hyvin yhteen. :)
- Astrologi..
Kävin Astrologilla, hän suositteli minulle Kaurismiestä. Vielä en ole tavannut, mutta eihän se hakemalla tule.
Olen juuri eronnut ja nyt on luotto mennyt kaikkiin miehiin toistaiseksi tähtimerkistä riippumatta.
- rapuliini
13 vuotta yhdessä, joista 8 naimisissa. Lapsia on ja rakkaus edelleen kukoistaa. En voi sanoa kun että loistava yhdistelmä on :0)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232473Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531753Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111084Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2971040- 259982
- 146893
- 56864
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110759- 46745
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8728