suru valtasi

sniif...ajoin tänä aamuna ladani paskaksi.sohkasella tiellä alkoi heittelehtiä ja ojaan mentiin kylelleen. auto oli mulla uudesta asti 14vuotta. ei sillä enää rahallista arvoa ollut mut tunteellista sitäkin enemmän. asiasta ymmärtävät kertokaa kokemuksia lada 110,stä"onko se vielä rehti lada", suosittelisitteko jne. kyllä on päivä/ilta piloilla.
4299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...oli jo paska ennen sitä. Oikeastaan ainoa kunnon Lada oli se 1200L.

Äänestä

Jos ostat 110 Ladan tulee merkkikorjaamo hyvin tutuksi, kun sähköviat riivaa.Sinun kannattaisi ostaa esimerkiksi hyvin pidetty Toyota Corolla ja ruostesuojauttaa se niin ei tarvitse sähkövikojen kanssa tapella ja on pitkäksi aikaa luotettava palvelija.

Äänestä
  • häpyä kun kunnon Lada miehelle kirjoittaa . Anna olla viimeinen kerta että ehdottelet toyotaa ...

    Äänestä

  • olla jotain kirjoitti:

    häpyä kun kunnon Lada miehelle kirjoittaa . Anna olla viimeinen kerta että ehdottelet toyotaa ...

    Eihän sitä 110 Ladaa kannata politiikan takia ostaa ja tuskailla sähkövikojen takia. Ostaa suosiolla Toyotan joka on tosi luotettava.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydämmeni. kirjoitti:

sniif...ajoin tänä aamuna ladani paskaksi.sohkasella tiellä alkoi heittelehtiä ja ojaan mentiin kylelleen. auto oli mulla uudesta asti 14vuotta. ei sillä enää rahallista arvoa ollut mut tunteellista sitäkin enemmän. asiasta ymmärtävät kertokaa kokemuksia lada 110,stä"onko se vielä rehti lada", suosittelisitteko jne. kyllä on päivä/ilta piloilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu