Onneksi olkoon, te Uniklubista tykkäävät murrosikäiset tytöt, nimittäin Futisfoorumilla tämä Huomenna-biisi on päässyt ehdolle VUOSITUHANNEN ÄRSYTTÄVIMMÄKSI BIISIKSI yhdessä seuraavien kanssa:
Gym Class Heroes - Cupids Chokehold, Sean Kingston - Beautiful Girls, Kylie Minogue - Slow, Anna Abreu - End of Love, Shakira - Hips dont lie, 30 seconds to Mars - From Yesterday, Hanna Pakarinen - Leave me alone, Sturm und Drang - Rising Son ja Miehen puolikkaiden tunnari.
Voitte olla "ylpeitä" että bändi/biisi arvostetaan tuohon joukkoon :)
HUOMENNA - 2000-LUVUN HUONOIN BIISI
4
2470
Vastaukset
- Herbiina
sulle tiedosta! Hyvään joukkoonhan poijjaat on päässy...terv. yx "murrosikäinen" ;)
- "huonoin biisi"
Ja sitten viittaat johonkin potkupalloilijoiden foorumiin ja siellä äänestettyyn ärsyttävimpään biisiin. Onnea vaan. Tarvitset elämässäsi sitä.
- oon teini
Sori nyt steeveeen, mut uniklubin huomenna ON MAAILMAN PARAS BIISI! JA PASKAAKS MITKÄÄ VUTIS FOORUMIT TÄSTÄ TIETÄÄ!! ÄLÄ JAUHA SONTAA VAA OO HILJAA; JA JOS SE ON VAIKEET NII TUKI SUUS PASKALLA!!!
- emoklubi lol
oon teini kirjoitti:
Sori nyt steeveeen, mut uniklubin huomenna ON MAAILMAN PARAS BIISI! JA PASKAAKS MITKÄÄ VUTIS FOORUMIT TÄSTÄ TIETÄÄ!! ÄLÄ JAUHA SONTAA VAA OO HILJAA; JA JOS SE ON VAIKEET NII TUKI SUUS PASKALLA!!!
EBIN :-D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa38410056Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956384Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur3986091SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614441Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä13748Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien873328Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal943290Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en643086Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,73048Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr102992