Lukkun turi jatku

Lukkula satanan hyvvä turi.Muta silä ei pästä mitlli pileihin.Pitä homota ppilaia varmi serasta
4105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

To ol kumone aamalane kanataja.Tykät van porlaisita pilimiehistä.Mes sine Pori kekustelma pilimiehistä.Varmimihiä.

Äänestä

Eikö sulla ole mitään parempaa.. kyllästyttää jo noi sun turhanpäiväset tekstis täällä. Luulet varmaan olevas kovinki hauska??

Äänestä
  • Ole sanatta. VIO:lle ei ***tuilla. Voit poistua.

    Äänestä

vammanen pöndis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


V;I;O kirjoitti:

Lukkula satanan hyvvä turi.Muta silä ei pästä mitlli pileihin.Pitä homota ppilaia varmi serasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu