Sokkitieto asuntojen hinnoista

http://www.taloussanomat.fi/kansantalous/2008/01/12/Uusi sokkitieto uhkaa asuntojen arvoa/20081043/382
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Koskee u.s.a.n asioita, meidän maa on aika kaukana amerikan pankkikonkursseista toistaiseksi.
Arvaajia, tietäjiä ja lasipalloista lukijoita riittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menin sokkiin kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/kansantalous/2008/01/12/Uusi sokkitieto uhkaa asuntojen arvoa/20081043/382

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu