Jos joku haluaa keskustella näistä asioista kanssani,mitä lueskelin tuolta sattuman villen kirjoituksian niin tässä on sattuman villelle ja miksei joillekkin joka haluaa keskustella.
sähköposti osoitteni
kielo100@luukkucom
sähköposti osoitteni
kielo100@luukkucom
Vastaukset 10
Vanhimmat
laita piste
[email protected]
minkälaisia vastauksia haluat ja mihin asiaan,vai yleensäkkö vain.
Eihän sinulla ole asiaa keskusteltavaksi.
Yksin on vaikea keskustella.
kyllähän asiaa on vaikka millä mitalla keskusteltavaksi,eikö se siitä herättäjäjuhlista lähtenyt,sen kun vastaat,että tiedän kuka on.
sähköpostiosoite on tässä anu on sitä vähän korjannut,siihen voit vastata.
Sinulle ei ole mitään vastattavaa enempää kuin taustajoukoillesikaan monipersoona.
Sinä et osaisi edes keskustella. Sory.
miksi sinä olet noin äreä ,,,,,,,,mikä monipersoona sinä olet anteeksi että erehdyin mutta tiiän jo ketä oot.olen itseni esitellyt enkä tiiä miksi ei toiset saa kirjottaa kun olen joku muu mielestäsi voin vain sanoo että en matki sinua hywää kessää vaan siullekkin.
Sinun kanssasi keskustelu on mahdotonta.
sinulle kelpaisi juttukaveriksi??
Muistanko väärin, mutta eikö Sattuman Ville ollut muinoin Yhteishyvä-lehdessä. Sinä varmasti muistat paremmin. Jos se oli niinkuin muistan niin muistan muutakin samasta asiasta. Olin lapsena hirveän arka, mutta kyllä uskalsin juosta suuren juhlasalin takaovelta hakemaan lehden jossa oli Sattuman Ville, se ilmestyi kerran viikossa.Nykyisinhän ainakin Yhteishyvä ilmestyy ainoastaan kerran kuukaudessa.
tarkoitatko sitä sarjakuvaa,minulla on semmonen muistikuva jostain . eikö sa yhteishyvä ole jolu jäsenlehti.olisi ollut vain kiva jutella muuten ettei ole kaiken irvailun kohteena,kuten jo varmaan huomasin.vaikka sinä ,jos on juteltavaa ja ainahan sitä on,kun alkuun pääsee,en ole mikään riidan haastaja,mutta on kai parempi pysyä täältä pois,mutta jos mielenkiintoa riittää niin kirjoitelkaa.