Suodatus ,,

Akvaarioni koko on 700 l . Antakaa neuvoja
suodatuksen toteuttamiseen .Asukit tulevat
olemaan barbi kaloja . Valutus suodatin ei käy
kokonsa puolesta .
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos vaan rahat riittää niin laittasin kaks
ulkosuodatinta, esim. Fluval 404/304 ja sit vielä
pari sisäsuodatinta, jotka ois tarkotettu esim.
150 l:n altaaseen/suodatin niin luulis riittävän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmeissäni ,, kirjoitti:

Akvaarioni koko on 700 l . Antakaa neuvoja
suodatuksen toteuttamiseen .Asukit tulevat
olemaan barbi kaloja . Valutus suodatin ei käy
kokonsa puolesta .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu