Suositelkaa jotain, kiitos...
Mikä on paras häämatkakohde Thaimaassa?
8
3023
Vastaukset
- ja puukuulat,,,
jos ihan noin paljon antaa tietoja mielihaluista/hintatasosta jne.. eikä taatusti ole "viitsinyt nähdä vaivaa" lukemalla sadoista eri thaikeskusteluista tietoa saadakseen, niin tässä vinkki: ihan mikä tahansa paikka - koko Thaimaa sopii teille taatusti. Nauttikaa!
- pasi36
suosittelen Dubaita....
- hääkohde:
Pattijoki Soi 6
- Peppi65
Olen itse ollut Phuketissa ja se oli kiva paikka, mutta ystäväni joka on kiertänyt paljon Thaimaata sanoi että Koh Samui on kaikkein kaunein ja ihanin. Siellä on myös muutakin kuin rannat kuten esim. hyviä putiikkeja jne.
- moon de honey
älkää menkö häämtkalle ja tuhlatko rahojanne, kuitenkin tulette eroamaan ja tarvitsette rahanne silloin
- häämatkalle...
En ikäpäivänä menisi taikkulaan hääpäivänä. Sen on täynnä tyhmää turistia ja viinaan menevää viiskymppistä suomalaista. Hyi hitto!
- ekaksi
Olen ollut kymmenkunta kertaa Thaimaassa. Koh Samuillakin pari kertaa. Kyllähän juuri se taitais olla teille paras vaihtoehto. Maailman kaunein lentokenttä...Romanttiset menut, sametin pehmeässä illassa, laskuveden paljastamlla beachilla..huomaavaisten tarjoilijoiden huolehtiessa kaikesta...
Itse taidan kuulua näihin möhömahaisiin viisikymppisiin, mutta olen ollut nuori joskus, ja romanttinenkin..upeaa honeymoonia teille.. - anniska.
No älkää nyt Thaimaahan häämatkalle lähtekö, voi hyvät hyssykät. Se on uusi kanarian saaret. Menkää mieluummin vaikka Santorinille Kreikkaan, jos haluatte suht edullisen kohteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 943562
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442927Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742396- 612338
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512301Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1172267Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212163Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202127- 1162078
- 621984