Miten olette

kilot synnytyksen jälkeen?! Kokeilin varsin yhtiä farkkujani nehän jumahti reisiin.. siis perä on kyllä levenny iha hulluna vaikka kiloja on tullu vasta alle 10!!
1284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paljonko sulla viikkoja? Mulla paino noussut 13kg. Kahdesta edellisestä sama tahti ja lopputuloksena 17kg. Mulla himmaa painonnousu tässä loppupuolella, alussa tullut aina enemmän.

Ihmeesti ne vaan aina on tippuneet. Niitä kilojahan karisee ihan silmissä sitten synnytyksen jälkeen.

Parin viikon päästä aina sopinut omat vaatteet jo päälle hienosti. Vattaröllykkä se pahempi vaiva on kuin ne kilot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karistaneet kirjoitti:

kilot synnytyksen jälkeen?! Kokeilin varsin yhtiä farkkujani nehän jumahti reisiin.. siis perä on kyllä levenny iha hulluna vaikka kiloja on tullu vasta alle 10!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu