Kadi ja Markus

ne yhteen soppii

27

7369

    Vastaukset 27

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • relander

      gives a flying fuck???

      • kaikki salat julki!

        minut on nähty samassa kaupassa Anne Pohtamon kanssa ja me molemmat hymyiltiin iloisina joskin omilla tahoillamme...eli onko mulla ja Annella salasuhde ny?
        Tosin saattoi siinä kysymyksessä olla joku toinen missi, mikä noista silleen tietää varmasti mennä sanomaan. Nätti oli kuitenkin, kuten minä komea.


      • salaton rakas
        kaikki salat julki! kirjoitti:

        minut on nähty samassa kaupassa Anne Pohtamon kanssa ja me molemmat hymyiltiin iloisina joskin omilla tahoillamme...eli onko mulla ja Annella salasuhde ny?
        Tosin saattoi siinä kysymyksessä olla joku toinen missi, mikä noista silleen tietää varmasti mennä sanomaan. Nätti oli kuitenkin, kuten minä komea.

        satuin erään komian julkkis miehen kanssa samalle huoltsikalle n.20v sitten, peräkkäin kaadoimme kahvia samasta pannusta, sain jopa kauniin hymyn häneltä.

        Olenkohan nyt seurustellut salarakkaana tietämättäni kaikki nämä vuodet? Mitähän puolisonikin sanoisi jos tietäisi? hmmmm....


    • .................

      kyllä markus on sen verran viisas että ei kadiin sekaannu.enkä usko että luottamus naisiin on paras mahdollinen.

      • Kainuun flikka

        Lukekaa todella eilisen iltasanomat,Markus itse kertoo lehdessä olevansa tällä hetkellä sinkku,täytyy kuulemman selvitä edellisestä suhteesta,siis pötyä koko juttu.


      • ayt

        Ei varmaan ole totta,miehellä joka Kadiin sokaistuu,ei todellakaan ole kaikki kunnossa.Siinä,vaiheessa miehellä on asiat todella huonosti.


    • Mä vaan

      Makunsa kullakin..

    • horrorrrr

      Kadi on ruma ja saatanan TYHMÄ ihminen...itse en tikullakaan tuota menis sorkkii..

      • #####??

        Oletko sinä se BBn rasisti?Kadi on kaunis!


      • nätti
        #####?? kirjoitti:

        Oletko sinä se BBn rasisti?Kadi on kaunis!

        ja fiksu tyttö. Vahvaa persoona:)


      • Kadin puolella
        #####?? kirjoitti:

        Oletko sinä se BBn rasisti?Kadi on kaunis!

        Yhdyn viestiisi,Kadi on todella kaunis ihminen,varmasti tulee toimeen monenlaisten ihmisten kanssa. Ei olisi selvinnyt muuten BB:SSÄ
        MELKEIN VOITTAJAKSI.


      • werrfwwr

        löysä iho roikkuu käsistäkin


      • lasseni

        Taidatpa olla vain kateellinen Kadille. Kyllä on tytöllä näköä kun vertaa niihin muihin suomalaisiin puuhevosiin. Ainut joka uskaltaa olla oma itsensä. Menepä ja katso itseäsi peilistä ja kirjoita sitten


      • todella
        werrfwwr kirjoitti:

        löysä iho roikkuu käsistäkin

        kaunis, ja ihmisena aivan varmasti ihana..... :):)


      • mieltä
        lasseni kirjoitti:

        Taidatpa olla vain kateellinen Kadille. Kyllä on tytöllä näköä kun vertaa niihin muihin suomalaisiin puuhevosiin. Ainut joka uskaltaa olla oma itsensä. Menepä ja katso itseäsi peilistä ja kirjoita sitten

        täysin!


      • luonnonlapsi sä oot
        lasseni kirjoitti:

        Taidatpa olla vain kateellinen Kadille. Kyllä on tytöllä näköä kun vertaa niihin muihin suomalaisiin puuhevosiin. Ainut joka uskaltaa olla oma itsensä. Menepä ja katso itseäsi peilistä ja kirjoita sitten

        Yhdyn täysin mielipiteeseesi. Ilman Kadia BB olisi ollut lattea ja tylsä. Ainut, minkä vuoksi sitä viitsi edes katsoa, muut olivat mitäänsanomattomia, pelkkiä kiroilijoita. Kadi on kaunis, hyvävartaloinen, ainutlaatuinen persoona, joka oli oma itsensä, todellinen enkeli ihmiseksi. Kateelliset, rasistit ja muut pahansuovat "ääliöt" yrittivät mollata minkä kerkesivät, silti Kadi oli BB:n moraalinen VOITTAJA!
        KADILLE PALJON ONNEA ELÄMÄÄNSÄ, JA TAITEELLISTEN LAHJOJEN MYÖTÄ MENESTYSTÄ ETENKIN SILLÄ SARALLA.

        "Sinä olit ohjelman Valo ja Sydän!"


    • aina hektistä olla pittää,hyvin menee

    • baarissa

      kadi ja pöyhönen samassa baarissa,siitä jo kannattaa vetää vaikka millaisia lööppejä. Outoa kun minäkin olen joskus eksynyt julkkiksen kanssa samaan baariin,ei siitä ole mitään lööppejä tehty?

      • heh heh

        Eipä Kadia voikkaan tavata muualla kuin baarissa....
        Jos Pöyhönen menee kaljan ottaan niin aika toden näköistä, että Kadi löytyy baarista.


    • teinipissis95

      ketä vittu kiinnostaa

      • ------

        Nehän ois niin söpö pari että. ;) Molemmilla kauniit kasvot ja silmät kuin tähdet! Kyllä Kadi kauniimpi on kuin tämä räkänokka Sofia!


    • vellit sekaisin

      Jos sattumoisin omaat sisälukutaidon, niin voit havainnoida lukemasi kunnolla......eikös niin????
      Ja ketä kiinnostaa, vaikka ne olis pannut siä baaritiskillä......huoh!

    • pinkygirl

      Pah!!!!!Markus ei kiinnostuis ikinä kadin laisest lissust!!!

      • mies30-

        totta!markus saa kenet vaan ja parempaa markus varmasti ottaakin.


    • -PK-

      toivottavasti tämä ei pidä paikkaansa!voi markus kun pitäisit nyt järjen päässä...
      mutta eikös sitä ny juuri seiskas tai josain lehdes ollu et markus olis iskeny jonku mallin?vai muistanko aivan väärin...

      • Jeps.

        Joo, ei Kadia voi kyllä ketään erehtyä malliks luulemaan, pizzanaama loistaa niin kauas ja aika lihavakin se on.. Miten joku voi edes luulla että Markus Pöyhösen tyyppinen mies, kenestä oikein paistaa ajatus siitä kuinka on parempi kuin muut, kiinnostuis ton luokan naisesta. Järki käteen.


    • se nyt

      kumma ettei mies saa homobaarissa käydä bissellä ilman että naiset tulee juttelemaan. Kantsii pöyhösen siirtyä sinne miesten vip-loossiin, niin saa olla rauhassa. Eikö DTM voi suojella miehiä naisilta baaritiskillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      103
      1223
    2. Kuin moni sun

      Perään on jäänyt itkemään?
      Ikävä
      81
      697
    3. Miten uimaportaat voivat maksaa 250 000 euroa?

      Ei mitenkään, jokainen täysjärkinen sen tietää. Ei se ihme ettei verovarat riitä. https://www.is.fi/taloussanomat/art-2
      Maailman menoa
      116
      643
    4. Rakas, ihana rakkain elämäni rakkaus

      Minäkin tarvisin ne sanat sinulta. Tosin annat sen tunteen läsnäolollasi.. jos vain me vielä nähdään.. pelkään sitä maai
      Ikävä
      35
      619
    5. Hyvä tietää

      Onko jotain, mitä hänen olisi hyvä tietää?
      Ikävä
      48
      598
    6. Jussi kutsuisi eduskunnan koolle, jos joku pyytäisi

      Eikös oppositio ole huudellut eduskuntaa koolle jo monta viikkoa? "– En ole saanut siihen liittyvää pyyntöä tai toivett
      Maailman menoa
      101
      590
    7. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      79
      588
    8. Hei gaggelibylly ootko valmis?

      Tuun kohta hakee sut ratsullani miesprinsessa ❤️
      Ikävä
      77
      550
    9. Martinalle onnea

      Kaunis Martina täyttää tänään 44 vuotta! Olkoon syntymäpäivä iloa ja onnea täynnä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      495
    10. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      48
      482
    Aihe