Katosiko Pekkala

kuin Auvinen poistui pallolta?
61209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lukaisin muutaman kerran hänen kirjoituksiaan. Tuli kyllä valtava säälin tunne. Tuntui, kuin hänen koko elämänsä olisi pyörinyt rikospalstan ympäri.

Jos todella Pekkala oli P-E, niin osanottoni hänen vanhemmilleen, sekä kaikille uhrien omaisille.

Äänestä

Ainakin Pekkalan viestit loppui kuin seinään. Joten luultavasti oli Pekka-E.

Mutta kiusaamisesta; luin vanhoja viestiketjuja ja kiusattiinhan häntä täälläkin aika rajusti.

Äänestä
  • Eikös pekkala kirjoittanut aina joskus jostain tyypistä mikä oli aikoinaan tapettu ja ihmiset nauroivat siellä tjsp. Tämä kaveri oli kyllä nuori ollakseen silloin paikalla, ehkä joku muistaa paremmin.

    Äänestä

  • ...........arvostelee toisen idioottimaisia mielipiteitä idioottimaisiksi???

    Äänestä

ja vähä-älyiset jutut sillä pekkalalla oli anyway. Pääasia että on poissa.
Ja sitten sillä oli fanejakin täällä... huhhuh.

Äänestä
  • tiedot suomalaisista konnista ,niin että jostainhan hänen ne on täytynyt kerätä.Hänen profiilinsa kyllä viittasi Pekka-Ericiin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


samalla kirjoitti:

kuin Auvinen poistui pallolta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu