Silmälaser klinikoitaTallinnassa?!

Olen ajatellut mennä Tallinnaan laser leikkaukseen ja olen yrittänyt löytää eri klinikoita sieltä, mutta löysin vain kolme. Voisiko joku auttaa löytämään niitä lisää. Olen googlannut kaikilla eri hakusanoilla jotka keksin. Kiitos
11024
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Unohda Tallinna ja hakeudu leikkaukseen Suomessa. Komplikaatioiden sattuessa tarvitset hoitokäyntejä leikanneella klinikalla ja tällöin on kätevämpää, kun paikka löytyy suomesta. Lisäksi laitteistoissa voi olla suuriakin eroja. IntraLasik Plus silmälaserissa lauttasaaressa on hyvä vaihtoehto. Suosittelen tutustumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Olen ajatellut mennä Tallinnaan laser leikkaukseen ja olen yrittänyt löytää eri klinikoita sieltä, mutta löysin vain kolme. Voisiko joku auttaa löytämään niitä lisää. Olen googlannut kaikilla eri hakusanoilla jotka keksin. Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu