Ford 6810 traktorin mittaritaulusta

osaisiko joku neuvoa mikä ford 6810 tr:n digitaalista mittaritaulua vaivaa kun käynnistettäessä kaikki mittarit "rävähtävät" täysille. Mutta kun mittaria koskee keskelle niin toiminnat palaavat normaaliksi.
2684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sitä pittää meillä yhessä kattoo joku päivä.Tiämmä

Äänestä

samaa ja meinas että syy löytyy juotoksista. Itsellä samassa koneessa sama vaiva. Jos pysyy kolvi kädessä pystyy kuulemma itse korjaamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ford kirjoitti:

osaisiko joku neuvoa mikä ford 6810 tr:n digitaalista mittaritaulua vaivaa kun käynnistettäessä kaikki mittarit "rävähtävät" täysille. Mutta kun mittaria koskee keskelle niin toiminnat palaavat normaaliksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu